O ZnaČkách

CLiCQUES

CLiCQUES [kliks] je mladá značka s jednoduchým konceptom, ktorá sleduje štyri princípy: dizajn, ručná kvalita, udržateľnosť a originalita. Vyrábajú výrobky, ktoré sú krásne, kvalitné, vzdelávacie, ale aj udržateľné. Tieto ručne vyrábané a maľované drevené hračky sa skladajú z prvkov, ktoré držia spolu vďaka malým magnetom.

Sú perfektnou hračkou pre vaše deti ale súčasne nádhernou dekoráciou. Majú nadčasový minimalistický dizajn.

CLiCQUES drevene figurk

Mudpuppy

S potešením vám predstavujeme ďalšiu značku a ňou je ocenená značka Mudpuppy, ktorá má na konte bezmála 200 ocenení. Mudpuppy dokáže deťom zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem geografie, abecedy, čísel a ríše zvierat aj také témy ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus. A práve kolekciu Little Feminist nájdete u nás. Očarí nielen svojou originalitou ale aj nápaditým dizajnom a edukačnou hodnotou.

Zároveň ich kreatívne a vzdelávacie hračky sú vyrábané šetrným spôsobom k životnému prostrediu s využitím recyklovaných a recyklovateľných materiálov.

Mudpuppy logo

MYFAMILYBUILDERS

MyFamilyBuilders ™ je zábavná hračka, vzdelávacia hra a predovšetkým jedinečná iniciatíva vo svete hračiek. 

Ich drevené sady umožňujú deťom zostavovať postavy a rodiny podľa vlastného výberu. Zároveň skvelý spôsob, ako rozvíjať empatiu našich najmenších prostredníctvom hry.

MyFamilyBuilders ™, predstavená v San Franciscu s pomocou psychológov, je jedinečnou hrou, ktorej ambíciou je podporovať a rásť budúce generácie v stále kozmopolitnejšom svete.

V roku 2016 spoločnosť MyFamilyBuilders ™ získala Rodičovský výber zlata

Vyrábame hračky pre lepšiu budúcnosť – EZ KARPF tvorca

Pourquoi Princesse

nie je len značka ale zároveň komunita rodičov, ktorá chce  vychovávať nezávislé, sebavedomé dievčatá, ktoré vedia, že dokážu niečo urobiť. Komunita kde sa vedú pravidelné rozhovory o rodovej rovnosti a o posilňovaní postavenia dievčat. 

„ Podľa štúdie Princetonu vidia 2-ročné dievčatá všetky možnosti na svete. Ale od 5 rokov sú blokované kvôli stereotypom a rodovým profesiám. ”
Laura Drewett, spoluzakladateľka Pourquoi Princesse

PP logo