O ZnaČkách

mudpuppy logo
MyFamilyBuilders logo
PP logo
CLiCQUES drevene figurk

Predošlé
Ďalšie

CLiCQUES

CLiCQUES [kliks] je mladá značka s jednoduchým konceptom, ktorá sleduje štyri princípy: dizajn, ručná kvalita, udržateľnosť a originalita. Vyrábajú výrobky, ktoré sú krásne, kvalitné, vzdelávacie, ale aj udržateľné. Tieto ručne vyrábané a maľované drevené hračky sa skladajú z prvkov, ktoré držia spolu vďaka malým magnetom.

Sú perfektnou hračkou pre vaše deti ale súčasne nádhernou dekoráciou. Majú nadčasový minimalistický dizajn.

Pozrieť produkty

CLiCQUES drevene figurk

Mudpuppy

S potešením vám predstavujeme ďalšiu značku a ňou je ocenená značka Mudpuppy, ktorá má na konte bezmála 200 ocenení. Mudpuppy dokáže deťom zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem geografie, abecedy, čísel a ríše zvierat aj také témy ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus. A práve kolekciu Little Feminist nájdete u nás. Očarí nielen svojou originalitou ale aj nápaditým dizajnom a edukačnou hodnotou.

Zároveň ich kreatívne a vzdelávacie hračky sú vyrábané šetrným spôsobom k životnému prostrediu s využitím recyklovaných a recyklovateľných materiálov.

Pozrieť produkty

Mudpuppy logo

MYFAMILYBUILDERS

MyFamilyBuilders ™ je zábavná hračka, vzdelávacia hra a predovšetkým jedinečná iniciatíva vo svete hračiek. 

Ich drevené sady umožňujú deťom zostavovať postavy a rodiny podľa vlastného výberu. Zároveň skvelý spôsob, ako rozvíjať empatiu našich najmenších prostredníctvom hry.

MyFamilyBuilders ™, predstavená v San Franciscu s pomocou psychológov, je jedinečnou hrou, ktorej ambíciou je podporovať a rásť budúce generácie v stále kozmopolitnejšom svete.

V roku 2016 spoločnosť MyFamilyBuilders ™ získala Rodičovský výber zlata

Vyrábame hračky pre lepšiu budúcnosť – EZ KARPF tvorca

Pozrieť produkty

Pourquoi Princesse

nie je len značka ale zároveň komunita rodičov, ktorá chce  vychovávať nezávislé, sebavedomé dievčatá, ktoré vedia, že dokážu niečo urobiť. Komunita kde sa vedú pravidelné rozhovory o rodovej rovnosti a o posilňovaní postavenia dievčat. 

„ Podľa štúdie Princetonu vidia 2-ročné dievčatá všetky možnosti na svete. Ale od 5 rokov sú blokované kvôli stereotypom a rodovým profesiám. ”
Laura Drewett, spoluzakladateľka Pourquoi Princesse

Pozrieť Produkty

PP logo